Web Sitesi Kullanıcı Sözleşmesi

Bu web site ( ucakbiletirezervasyon.com ) Golden Of Tur firmasının bir projesidir. Ucakbiletirezervasyon.com uçak rezervasyon hizmetine ihtiyacı olan kişiler ile seyahat acenteleri arasında iletişimi sağlamak üzere hizmet vermektedir. Bu web siteyi ziyaret eden kullanıcılar ucakbiletirezervasyon.com'un bizzat uçak bileti rezervasyon hizmetini veren işletme olmadığını kabul etmiş sayılırlar. Ucakbiletirezervasyon.com sadece uçak bileti ihtiyacı bulunan kişiler ile seyahat acentelerini buluşturan bir web sitedir.

Bu web siteyi ziyaret eden kullanıcılar alacakları uçak bileti rezervasyon hizmetinden o hizmeti veren seyahat acentesinin sorumlu olduğu bilinciyle hizmet almalıdırlar.

Ucakbiletirezervasyon.com aracılığı ile alınacak olan rezervasyon işlemlerine ilişkin her türlü sorumluluk seyahat acentelerine aittir. Ucakbiletirezervasyon.com'un hiçbir sorumluluğu bulunmaz.

Ucakbiletirezervasyon.com seyahat acentelerinin güvenilirliği, ilgili hizmeti sağlamak için uygun ve yetkin olduğu, hizmetlerin verilmesi veya zamanında verilmesi, güvenli ve hatasız olması, hizmet kullanımından elde edilecek sonuçların yeterliliği veya güvenilirliği veya hizmet kalitesinin beklentilere cevap vermesi gibi konularda hiçbir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır. Hizmete ilişkin olarak yürürlükteki mevzuat kapsamında temin etmesi gereken her türlü izin, onay, kontrol belgesi, ruhsat vb. belgeye ilişkin sorumluluk seyahat acentesine ait olup, aksi takdirde doğabilecek her türlü idari, hukuki ve cezai sorumluluk seyahat acentesine aittir. 

Ucakbiletirezervasyon.com yolculara ulusal, yerel veya diğer resmi dairelerden ya da üçüncü şahıslardan gelen bilginin doğru, hatasız veya güncel olduğunu ya da yolcuların söz konusu bilgiyi kontrol ettiği tarihte güncel ve aktüel olduğunu beyan veya taahhüt etmemektedir.

Ucakbiletirezervasyon.com ile seyahat acenteleri arasında istihdam, yarı zamanlı istihdam, danışmanlık, yüklenicilik, ortak girişim veya acentelik ilişkisi bulunmamaktadır.