Hizmet Şartları

Ucakbiletirezervasyon.com, sitemiz üzerinden online görüşme yaparak ya da Seyahat Acentesi firması çağrı merkezini arayarak Uçak Bileti Rezervasyon hizmeti isteyen kullanıcılarla Yetkili Uçak Bileti Seyahat Acentelerini buluşturan bir web sitesidir. Müşterilere Uçak Bileti Rezervasyon Çağrı Merkezi iletişim bilgilerini vererek hem müşteriye bulunduğu bölgedeki yetkili acenteye yönlendirmek ve en uygun uçak bileti fiyatı çözümleri sunmak hem de Yetkili Seyahat Acentesine gelir elde etme imkânı sunmaktadır.

Ucakbiletirezervasyon.com yönlendirdiği müşterilerden ya da Yetkili Seyahat Acentelerinden kesinlikle sorumlu değildir. Gerçekleşen pazarlıkta ya da anlaşmazlıkta ucakbiletirezervasyon.com kesinlikle taraf değildir.

Ucakbiletirezervasyon.com yönlendirdiğimiz işlerden doğan, Seyahat Acentelerinin elde ettiği gelirlerden hizmet bedeli almaz. 

Ucakbiletirezervasyon.com, Uçak Bileti Rezervasyon hizmeti almak isteyen kullanıcılarla Yetkili Seyahat Acenteleri arasında gerçekleşen iletişimi sağlar. Seyahat Acenteleriyle anlaşmamız gereği edindirdiğimiz müşterilerden bizlere bir hizmet bedeli ödemezler ve bunu asla kullanıcılara ( çekim hizmeti isteyen müşterilere ) yansıtmazlar.

Ucakbiletirezervasyon.com’ un kullanıcılarla ( Uçak Bileti Rezervasyon hizmeti almak isteyen ya da alan ) hiç bir alışverişi olmamakla beraber gelirlerini Seyahat Acenteleri üzerinden web sayfası, sayfaları kullanım bedeli adı altında  Yıllık 1,000,00 TL üyelik ücret bedeli esasıyla sağlamaktadır..